2 حادثه طی یک روز در «تونل سلام» پردیس

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس گفت: متاسفانه ساعت ۱۰ صبح امروز یک دستگاه خودروی پراید که از جنوب به شمال تونل سلام در حرکت بود، با یک چاله که در این تونل به وجود آمده برخورد کرد و واژگون شد.

2 حادثه طی یک روز در «تونل سلام» پردیس

مهدی درفکی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پردیس از واژگونی دوباره خودرو در «تونل سلام» فاز ۱۱ مسکن مهر پردیس خبر داد و اظهار کرد: متاسفانه ساعت ۱۰ صبح امروز یک دستگاه خودروی پراید که از جنوب به شمال تونل سلام در حرکت بود، با یک چاله که در این تونل به وجود آمده برخورد کرد و واژگون شد. وی با بیان اینکه نبود روشنایی و وجود این گودال در لاین سبقت تونل سلام فاز ۱۱ مسکن مهر پردیس، عامل اصلی این حادثه تلخ بود، ادامه داد: در این حادثه یک خانواده سه نفره در خودروی پراید حضور داشتند که متاسفانه مادر و پدر دچار مصدومیت شدید شده و خوشبختانه فرزند پسر که حدود ۱۶ سال سن داشت از این حادثه به سلامت عبور می‌کند.  

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس با بیان اینکه مجروحین توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند، ابراز کرد: بر اثر سهل‌انگاری شرکت عمران در تجهیز روشنایی این تونل‌ها، بارها با تصادفات و حوادث تلخ و ناگواری روبرو شدیم، اما در این حادثه گودال موجود در تونل و نبود روشنایی هر دو از عوامل بروز این حادثه بودند.  

درفکی در رابطه با حادثه دوم رخ داده در این تونل، دقایقی پس از حادثه اول گفت: متاسفانه در ساعت 11 و 15 دقیقه و همزمان با پاکسازی مسیر تونل، یک خودروی دیگر در این چاله افتاد و دچار خسارت به لاستیک و کمک جلوی خودرو شد که خوشبختانه مجروحی در پی نداشت.  

  پایان پیام/۶۷۰۱۶

دیدگاهتان را بنویسید