مجامع جهانی جنایت‌های صهیونیست‌ها را در غزه محکوم کنند

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان سرخه گفت: مجامع جهانی و سازمان‌های بین‌المللی باید جنایت‌های صهیونیست‌ها را در غزه و فلسطین اشغالی محکوم کنند.

مجامع جهانی جنایت‌های صهیونیست‌ها را در غزه محکوم کنند

سیدمرتضی زرگر، رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان سرخه در گفت‌وگو با خبرنگار جشنواره تهران در سرخه در حاشیه تجمع ضد صهیونیستی امدادگران این شهرستان اظهار کرد: ما امدادگران جمعیت هلال‌احمر گرد هم آمده‌ایم تا در پی تداوم جنایات ننگین رژیم صهیونیستی در حق مردم فلسطین، ارتکاب این جنایت‌های هولناک را محکوم کنیم. وی بیان کرد: رژیم صهیونیستی بار دیگر خوی درندگی و وحشی‌گری خود را به جهانیان نشان داد و ثابت کرد که کوچک‌ترین پایبندی‌ای به اصول و قواعد بین‌المللی در زمان جنگ ندارد. زرگر تصریح کرد: چنین اقدامی از سوی مجامع جهانی به‌خصوص فدراسیون بین‌المللی جهانی، جمعیت‌های هلال‌احمر و صلیب سرخ و کمیته بین‌المللی صلیب سرخ باید محکوم شود.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان سرخه تأکید کرد: با توجه به گفته‌های مقام معظم رهبری، این رژیم غاصب باید محاکمه شود و امیدواریم روزی برسد که شاهد پیروزی مردم غیور غزه باشیم. به گزارش جشنواره تهران؛ امدادگران، نجاتگران، داوطلبان و اعضای جوانان جمعیت هلال‌احمر سرخه در محکومیت حمله به کودکان بی‌دفاع و مراکز درمانی در غزه تجمع کردند.

در اجتماع امدادگران هلال‌احمر در محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه در حسینیه شهدای سرخه بیانیه‌ای در محکومیت اقدامات ضدانسانی صهیونیست‌ها قرائت شد. حاضران در این تجمع در حمایت از مردم مظلوم غزه و امدادگران شهید فلسطین، ضمن محکوم کردن جنایت‌های رژیم صهیونیستی، بیانیه هلال‌احمر را امضا کردند. پایان پیام/ 74048/م/

دیدگاهتان را بنویسید