روزی که تیتر یک رسانه‌های جهان شدیم!

رسانه‌های معتبر جهان، بروز سانحه تلخ برای بالگرد ریاست جمهوری را به طور لحظه‌ای بروزرسانی کردند.

روزی که تیتر یک رسانه‌های جهان شدیم!

به گزارش خبرآنلاین به نقل از ایسنا از زمان اعلام بروز حادثه برای بالگرد حامل ابراهیم رئیسی ریاست جمهوری ایران و تیم همراهان شامل حسین امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه، اغلب قریب به اتفاق‌ رسانه‌های معتبر جهان این حادثه مهم را به صورت لحظه‌ای پیگیری کردند و آخرین تحولات مربوط به مراحل جستجوی گروه امداد و نجات را برای یافن بالگرد حادثه دیده را پوشش خبری دادند.

نشریه گاردین از جمله رسانه‌هایی است که آخرین تحولات درباره بروز این سانحه تلخ را از زمان درز اولین اخبار تا پایان جستجوی گروه‌های امدادی را به صورت لحظه‌ای و در تیتر خود پوشش خبری داد.

خبرگزاری آسوشیترپرس نیز آخرین اخبار تحولات مرتبط با با ماجرای سقوط بالگرد حامل رئیس جهمور و تیم همراه را تا رسیدن به نتیجه نهایی به صورت پوشش لحظه به لحظه بروزرسانی کرد.

اهمیت اخبار مرتبط با بروز حادثه برای رئیس جمهور و تیم همراه، بسیاری از رسانه‌های دیگر جهان از جمله رویترز، نیویورک تایمز، فرانس ۲۴، پولتیکو، الجزیره، سی‌ان‌ان، اسکای نیوز، تایم، واشنگتن پست و رسانه های منطقه شامل الجزیره، عرب نیوز، میدل ایست مانیتور، العربیه و … را نیز بر آن داشت که به این اخبار در تیتر اصلی خود بپردازند.

311311

دیدگاهتان را بنویسید