رئیسی: ظرفیت‌های زیادی برای توسعه تعاملات میان ایران و ازبکستان وجود دارد

رئیس‌‍جمهور رشد روابط جمهوری اسلامی ایران با ازبکستان در دو سال گذشته را قابل قبول دانست و تأکید کرد: ظرفیت‌های زیادی برای توسعه تعاملات دو کشور وجود دارد که امید است با تسریع در اجرای توافقات، این ظرفیت‌ها هر چه بیشتر فعال شوند.

رئیسی: ظرفیت‌های زیادی برای توسعه تعاملات میان ایران و ازبکستان وجود دارد

به گزارش گروه سیاسی جشنواره تهران، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز دوشنبه در گفت‌وگوی تلفنی با «شوکت میرضیایف» رئیس‌جمهوری ازبکستان، با تبریک مجدد موفقیت وی در کسب دوباره اعتماد مردم این کشور، ابراز امیدواری کرد در دوره جدید نیز روابط اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و تجاری فیمابین در سایه عزم و اراده جدی سران دو کشور بیش از پیش گسترش یابد.

رئیس‌جمهور در این گفت‌وگوی تلفنی رشد روابط جمهوری اسلامی ایران با ازبکستان در دو سال گذشته را قابل قبول دانست و تأکید کرد: ظرفیت‌های زیادی برای توسعه تعاملات فیمابین وجود دارد که امید است با تسریع در اجرای توافقات صورت گرفته در سفرهای متقابل رؤسای جمهور دو کشور، این ظرفیت‌ها هر چه بیشتر فعال شوند.

میرضیایف: روند گسترش همکاری‌های فیمابین در دوره جدید با قوت بیشتر تداوم خواهد یافت

«شوکت میرضیایف» رئیس‌جمهور ازبکستان نیز در این مکالمه تلفنی با قدردانی از تبریک رئیس‌جمهور ایران، تصریح کرد: روند گسترش همکاری‌های ازبکستان با جمهوری اسلامی ایران در دوره جدید در حوزه‌های مختلف دوجانبه و منطقه‌ای از جمله در چارچوب سازمان همکاری شانگهای با قوت و جدیت بیشتر تداوم خواهد یافت.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید