اولین رقیب ترامپ عیان آمد/رپر آمریکایی نامزد ریاست‌جمهوری شد!

رپر افرومن رسما وارد رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا شد.

اولین رقیب ترامپ عیان آمد/رپر آمریکایی نامزد ریاست‌جمهوری شد!

به گزارش خبرنگار موسیقی جشنواره تهران به نقل از واشنگتن تایمز، رپر افرومن رسما وارد رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا شد.

افرومن، خواننده رپ که با آهنگ‌های «کلت ۴۵ و ۲ زیگ زاگ» و «زیگ زاگ ۲» شناخته می‌شود، رسما برای کاندیداتوری مستقل ریاست جمهوری ۲۰۲۴ ایالات متحده آمریکا ثبت نام کرد. *مهمترین خواسته، آزادی مواد مخدر! جوزف افرومن همراستا با حال و هوای واقعی موسیقی‌اش، به شدت بر قانونی کردن ماری جوانا برای استفاده تفریحی و دارویی تمرکز دارد و این اولین و مهم‌ترین خواسته‌ و شعارش برای ریاست‌جمهوری آمریکا است. این خواننده مشهور رپ، برای اولین بار در کنسرت دسامبر 2022 در میسوری ایده نامزدی برای ریاست‌جمهوری آمریکا را مطرح کرد و این رقابت را انتخابات «20-20-Fro» نامید. او مدارک ثبت نام رسمی را تکمیل کرد و روز سه‌شنبه به کمیسیون انتخابات فدرال ارائه کرد. خبر تشکیل پرونده اولین بار توسط سایت خبری مشهور «تی ام زی»(TMZ) گزارش شد. جالب اینکه این خواننده رپ پرونده‌های جنایی زیادی در کلانتری منطقه آدام کانتی اوهایو دارد که به این سبب نیز شناخته می‌شود و جالب‌تر اینکه او در برنامه و اهداف سیاسی خود برای ریاست جمهوری، دو مساله اصلاحات در عدالت کیفری و اجرای احکام را از اولویت‌های خود عنوان کرده است!

جیسون سَوِیج مدیر کمپین تبلیغات ریاست جمهوری این خواننده رپ در گفتگو با «تی ام زی» گفت: «پیگردهای مداوم قانونی و اتهام فساد وی از سوی کلانتری آدام کانتی نشان می‌دهد که این کلانتری چقدر فاسد است و این فساد تنها به آنجا ختم نمی‌شود و تمام بخش حقوقی و اجرایی کشور را شامل می‌شود و ما از آفرومن(رپر نامزد ریاست جمهوری) می‌خواهیم از خواسته ما برای حل این مشکل بزرگ حمایت کند». در انتخابات سال 2016 نیز «کانیه وست» معروف‌ترین رپر آمریکا رقیب ترامپ در ریاست جمهوری شد که البته پس از ناامیدی و صرف 12 میلیون دلار، از ادامه رقابت انصراف داد.

پایان پیام/ 

دیدگاهتان را بنویسید