انتخابات ریاست جمهوری دو مرحله ای شد /ردصلاحیت علی لاریجانی بسیار عجیب است /پیش بینی زیدآبادی از نقش پورمحمدی در مناظرات

فعال سیاسی اصلاح طلب در یادداشتی نوشت: مسعود پزشکیان از همین حالا می‌تواند خود را برای رقابت در مرحلۀ دوم آماده کند. رقیبش اما نامشخص است.

انتخابات ریاست جمهوری دو مرحله ای شد /ردصلاحیت علی لاریجانی بسیار عجیب است /پیش بینی زیدآبادی از نقش پورمحمدی در مناظرات

به گزارش جشنواره تهران، احمد زیدآبادی فعال سیاسی اصلاح طلب قبل از اعلام اسامی قطعی تایید صلاحیت شدگان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان با تکیه بر اسامی غیر رسمی که در رسانه ها منتشر شده بود، در یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت:

اگر فهرست غیررسمی کاندیداهای تأیید شده از سوی شورای نگهبان دقیق و صحیح باشد، از هم اکنون می‌توان گفت که انتخابات ریاست جمهوری دورۀ چهاردهم دومرحله‌ای خواهد شد.

دکتر مسعود پزشکیان از همین حالا می‌تواند خود را برای رقابت در مرحلۀ دوم آماده کند. رقیبش اما نامشخص است.

رد صلاحیت علی لاریجانی به رغم تأکید رهبری بر تضییع حقش در دورۀ قبل، بسیار عجیب است، اما فردی که می‌تواند نقشی مشابه لاریجانی را حتی قدرتمندتر و مؤثرتر از او بازی کند، مصطفی پورمحمدی است. اگر آقای پورمحمدی از قدرت بیانش در مناظرات انتخاباتی به خوبی استفاده کند، چه بسا یکی از طرفین مرحلۀ دوم انتخابات او باشد.

دیدگاهتان را بنویسید