امام جمعه دزفول: تعامل با سایر کشورها باعث رونق اقتصادی می‌شود

امام جمعه دزفول گفت: دولت سیزدهم، دیپلماسی بسیار قوی ایجاد کرده است که این ارتباط و تعامل با سایر کشورها باعث رونق اقتصادی در کشور می‌شود.

امام جمعه دزفول: تعامل با سایر کشورها باعث رونق اقتصادی می‌شود

به گزارش جشنواره تهران از دزفول، حجت‌الاسلام سید محمدعلی قاضی‌دزفولی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته دزفول در مصلای امام علی(ع) با اشاره به تلاش‌های آمریکا برای توقف پیشرفت‌های هسته‌ای ایران اظهار کرد: صنعت هسته‌ای از مولفه‌های اصلی قدرت و اعتبار ایران است.

وی بازدید رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه دستاوردهای هسته‌ای در عرصه‌های مختلف را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: انرژی هسته‌ای کلید پیشرفت در سایر عرصه‌ها است و باعث آبرو دادن به کشور می‌شود.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: دشمن با تهمت‌هایی نظیر اینکه ایران به دنبال تولید سلاح هسته‌ای است، سعی دارد پیشرفت‌های هسته‌ای ایران را متوقف کند که در این راستا چالش‌های زیادی نظیر اعمال تحریم‌ها و محدویت‌ها برای ما ایجاد کرده است ولی جوانان ایرانی با توانایی خود با وجود این محدودیت‌ها صنعت هسته‌ای را شکوفا کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سفر آیت‌الله رییسی به سه کشور آمریکای لاتین اظهارکرد: این سفر بسیار موفقیت‌آمیز، پربار و اثرگذار بود و نشان داد انقلاب اسلامی به حیاط خلوت آمریکا نفوذ کرده است.

قاضی‌دزفولی خاطرنشان کرد: دولت قبل، دنیا را به چند کشور اروپایی محدود کرده بود ولی دولت سیزدهم، دیپلماسی بسیار قوی ایجاد کرده است که این ارتباط و تعامل با سایر کشورها باعث رونق اقتصادی در کشور می‌شود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید